top of page
Image by Douglas Sanchez
Plast je surovina budoucnosti

Pokud se ovšem naučíme ekologicky nakládat s plastovým odpadem. Na začátku bylo odhodlání, na konci může být čistější planeta a radikální snížení produkovaného CO2.

V Green Future dokážeme přinést odpověď na jednu z největších světových výzev – recyklaci plastů, která bude nejen ekologická, ale i ekonomická.

Technologie na bázi termochemické recyklace, kterou start-up Green Future provozuje ve spolupráci se společností Enress, dokáže z plastového odpadu opět udělat suroviny pro výrobu nových plastů nebo syntetických paliv, čisté elektrické energie nebo poslouží jako základ pro hnojiva a půdní sorbenty vody. To vše ve velkém, bez emisí, hluku nebo jakéhokoli dopadu na okolí.

Technologie TDU2000® vznikla v Česku a Green Future má výhradní práva na její globální využití.

Zelené kopce
Naše mise

Jdeme měnit svět k lepšímu tím, že uděláme z plastu plně recyklovatelný a obnovitelný produkt. Za podmínek, které budou dávat smysl nejen životnímu prostředí, ale i byznysu.


Chceme být světovým lídrem v oblasti cirkulární ekonomiky plastů. Naším cílem je rozšířit aktivity do dalších evropských zemí i na jiné kontinenty.


Věříme, že naše cesta může vyřešit letitý problém – a to způsobem, který nebude vyžadovat zásadní restrikce nebo legislativní zásahy.

Naše plány

2018

2021

2022

2023

2024

2025

Vznik prvního prototypu jednotky TDU2000®

Vznik Green Future 

Uzavření strategického partnerství s ENRESS

Instalace prototypové jednotky ve Dvorcích u Bruntálu s cílem prověření provozu

Příprava nových areálů na spuštění provozu dalších jednotek

Získání strategického investora

V provozu již 16 jednotek v rámci EU, v přípravě dalších 20

„Rád dělám věci, které dávají smysl. Věřím

v projekty, které mají hlubší přesah. A Green Future není jen o recyklaci plastů, ale i o tom, jak pečujeme o naši planetu a její dědictví. Jak žijeme své sny.“

Portrait_6844_edited_edited.jpg

Zakladatel 

Michal Pivrnec

Podnikatel a investor Michal Pivrnec rád dělá věci, které mají smysl. Úspěšně se věnuje regionálnímu developmentu. Provozuje průmyslový podnik na výrobu textilního zboží a kovovýroby. Vybudoval úspěšný specializovaný sportovní e-shop. A také zachraňuje lokální historickou památku – dává jí nový smysl při plném respektu ke geniu loci. A nyní sází na technologii, která může bez nadsázky ovlivnit životy miliard lidí na planetě – bezemisní chemickou recyklaci plastu, měnící odpad na opětovně využitelné suroviny.

Naše vize nezůstává při zemi, protože velké věci je třeba dělat ve velkém. Pokud máte zájem podílet se s námi na společném úspěchu a být hybatelem zásadní změny, připojte se.

Nehledáme pouze peníze. Hledáme především investory, kteří vidí v naší misi stejnou přidanou hodnotu jako my sami.

bottom of page