Investoři

Pro koho je investice do Green Future?

V Green Future hledáme investiční partnery, kteří sdílí naši vizi lepších a udržitelnějších zítřků a chtějí být u začátků technologické revoluce, která změní způsob recyklovaní a opětovného využití plastového odpadu. Hledáme investory, kteří se budou chtít zapojit, vidět pod pokličku fungování a rozvoje společnosti, ale i ty, kteří budou chtít sledovat vše zpovzdálí a těšit se na společné úspěchy. 

Investice

icon
Dluhopisy určené pro kvalifikované investory. Součástí nákupu bondu je i předkupní právo na akcie společnosti Green Future za nominální hodnotu.
icon
Nominální hodnota jednoho dluhopisu je 2 700 000 Kč. Je úročen 10 % ročně se splatností 31. 3. 2029. Nese s sebou právo na nákup 135 ks akcií za nominální hodnotu 10 Kč za akcii.
icon
Společnost Green Future má schváleno vydání nových 49 950 ks akcií k 370 dluhopisům.
icon
Celková emise dluhopisů je 999 000 000 Kč a k ní se prodává 17,84 % společnosti.

O Green Future

Green Future založil v roce 2021 Michal Pivrnec. V roce 2023 ve Dvorcích u Bruntálu společnost dostavěla první plně funkční jednotku termochemické recyklace, která může fungovat v ekonomickém i ekologickém provozu. Jednotka v současnosti běží v režimu vědeckého provozu a probíhá schválení komerčního využití, které by mělo být dokončeno během roku 2024. Společnost Green Future začala připravovat další dva recyklační areály v Česku. Ještě letos plánuje odstartovat výstavbu jednoho areálu v Rakousku.

Přílohy ke stažení

Načítám