v testovacím vědeckém provozu

Dvorce u Bruntálu

První technologie termochemické recyklace plastů TDU2000® je nainstalována v tomto areálu, zatím zde máme povolení na vědecký a zkušební provoz. Areál má povolení EIA a pracujeme na IPPC. Pokud půjde vše hladce, povolení k provozu bychom mohli mít do 9/2024.

vyřízené povolení EIA

Velké Pavlovice

V areálu společnosti Enress je vyřízeno povolení EIA a pracuje se na IPPC. Pokud půjde vše podle plánu, povolení k provozu by mělo být do konce roku 2024. 

jednotka pro instalaci se již vyrábí

Hauskirchen – Rakousko 

S vedením města Hauskirchen jsme se domluvili na první instalaci na rakouském území. Město nám schválilo prodej pozemku v průmyslové zóně. Proběhla první jednání s úřady a zatím to vypadá na velmi krátký a rychlý povolovací proces. Pokud půjde vše hladce jako doposud, tak bychom chtěli mít povolení hotová do konce roku 2024. První jednotka pro instalaci se již vyrábí.

podaná žádost o povolení EIA

Červené Pečky 

V katastru městyse Červené Pečky v areálu společnosti Topek chystáme instalaci technologie TDU2000®. Na začátku listopadu 2023 proběhla návštěva zastupitelů obce u nás ve Dvorcích. V dubnu 2024 jsme podali žádost o povelení EIA.

v tomto areálu máme vyřízené povolení EIA

Německo, Polsko, Švýcarsko 

V Německu máme dokumentaci na stavebním úřadě a čekáme na vyjádření podmínek pro stavbu. V Polsku zjišťujeme legislativu kolem povolení EIA a máme vytipované dva areály. Ve Švýcarsku jednáme s cementárnami o instalaci technologie. 

Načítám