top of page
1.-Dvorce.jpg

Dvorce u Bruntálu

První technologie termochemické recyklace plastů TDU2000® je nainstalována v tomto areálu, zatím zde máme povolení na vědecký a zkušební provoz. Areál má povolení EIA a pracujeme na IPPC. Pokud půjde vše hladce, povolení k provozu bychom mohli mít do 6/2024. 

Green-Future_ENRESS_TDU2000_vizualizace_provozu3.png

Velké Pavlovice

V tomto areálu máme vyřízené povolení EIA a pracujeme na IPPC. Pokud půjde vše podle plánu, povolení k provozu bychom mohli mít v průběhu roku 2024. 

Hauskirchen
Rakousko.jpg

Hauskirchen – Rakousko 

S vedením města Hauskirchen jsme se domluvili na první instalaci na rakouském území. Město nám schválilo prodej pozemku v průmyslové zóně. Proběhla první jednání s úřady a zatím to vypadá na velmi krátký a rychlý povolovací proces. Pokud půjde vše hladce jako doposud, tak bychom chtěli mít hotovo a nainstalováno do konce roku 2024. Jednotka pro instalaci se již vyrábí.

4.-střední-čechy-1.jpg

Červené Pečky 

V katastru městyse Červené Pečky v areálu společnosti Topek chystáme instalaci technologie TDU2000®. Na začátku listopadu 2023 proběhla návštěva zastupitelů obce u nás ve Dvorcích. V lednu 2024 budeme podávat žádost o povolení EIA.

blue and white polka dot illustration_edited.jpg

Německo, Polsko, Švýcarsko 

v Německu máme dokumentaci na stavebním úřadě a čekáme na vyjádření podmínek pro stavbu. V Polsku zjišťujeme legislativu kolem povolení EIA a máme vytipované dva areály. Ve Švýcarsku jednáme s cementárnami o instalaci technologie. 

bottom of page